Kariéra
Česká zemědělská univerzita v Praze
  • Kdekoli

Rektor České zemědělské univerzity v Praze a ředitel Institutu vzdělávání a poradenství vypisují výběrové řízení na obsazení pozice: odborný administrativní pracovník/ce

Odborný administrativní pracovník uskutečňuje zejména administrativní podporu Oddělení celoživotního vzdělávání a Studijnímu oddělení IVP.

Požadavky:

Vzdělání:

SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Další požadavky:

Organizační schopnosti

Dobrá znalost MS Office, Excelu, Word

Dobrá znalost českého jazyka

Zodpovědnost, pracovitost, samostatnost, morální bezúhonnost.

Zkušenosti s vysokoškolským prostředím a projektovou činností výhodou

Náplň práce:

Komunikace se studenty/účastníky seminářů a školení

Zajišťování a organizace školení/seminářů

Administrativní podpora studijního oddělení

Komunikace s partnery/státní správou

Komunikace se studenty kurzů Celoživotního vzdělávání

Nabízíme:

Práce v mladém a dynamickém kolektivu.

Předpokládaný nástup do pracovního poměru: ihned/dohodou

Úvazek: hlavní/zkrácený pracovní poměr

Smluvní vztah: pracovní smlouva

Místo výkonu práce: Institut vzdělávání a poradenství, V Lázních 3, 159 00 Praha 5 – Malá Chuchle

Mzdové podmínky: mzdová třída

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na recruitment@rektorat.czu.cz