• Technická pozice
  • Kdekoli
  • Adresa: Kamýcká 129, 16500, Praha - Suchdol
  • Požadované vzdělání: Odborní vyučené bez maturity

Česká zemědělská univerzita v Praze

Česká zemědělská univerzita v Praze je veřejnou vysokou školou s více než 110. letou tradicí. Patří ke skupině největších univerzit v České republice se sídlem na Praze 6. Do našeho týmu hledáme zodpovědného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici:

Řidič autobusu, řidič osobního auta.

Náplň práce:

*Řidič autobusu ČZU jako řidič z povolání, je odborný pracovník poskytující odborné služby v oblasti zajištění přepravy osob, dle potřeb fakult a ČZU.

*Jedná se o práci řidiče zájezdového autobusu na studentských exkurzích a zahraničních kurzech.

*Řidič osobního auta na základě požadavku na dopravu, v oblasti zajištění přepravy materiálu dle potřeb fakult a ČZU v Praze.

*Udržuje vozidla v dobrém technickém stavu, provádí denní běžnou údržbu a úklid.

*Dbá na čistotu tak, aby pro výjezd bylo vozidlo vždy čisté.

*Na konci každého měsíce provádí vyúčtování pracovních cest.

*Dbá na pořádek na pracovišti a místě svého vozidla.

*Vydávání aut na základě požadavek fakult a ČZU.

*Plní úkoly spojené se zabezpečení chodu autoprovozu dle pokynů vedoucího provozu.

Požadavky:

*Řidič autobusu a osobního auta s řidičským oprávněním skupiny B,BE,D,E, PLATNÁ DIGITÁLNA KARTA, PLATNÍ PROFESNÍ PRŮKAZ VČETNĚ VŠECH PRAVIDELNÍCH ŠKOLENÍ, PSYCHOTESTY,

*Zkušenostmi řízení autobusu s vlekem a také znalost cizího jazyka-angličtina. (min. A1).

Nabízíme:

Nástupný plat 25 000 Kč, 3 měsíční zkušební doba, pracovní smlouva na dobu určitou (1rok), po roku pracovní smlouva na dobu neurčitou a plat 28 000 Kč, zahraniční diety, stravenky.

Pracovní úvazek 1,0. Nástup možný od 1.10.2021.

V případě Vašeho zájmu o danou pozici, zašlete Váš profesní životopis do 25.9.2021.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů.

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na recruitment@rektorat.czu.cz