• Technická pozice
  • Kdekoli
  • Adresa: Kamýcká 129, 16500, Praha - Suchdol
  • Požadované vzdělání: Bakalářské

Česká zemědělská univerzita v Praze

Knihovna ČZU hledá vhodného kandidáta na pozici: Správce elektronických informačních zdrojů

Úvazek: 50 % – 100 %, zástup za mateřskou dovolenou

Profil

Rychle se zorientujete v administraci různých informačních systémů. Dokážete si poradit s daty v různých formátech. Baví Vás sledování trendů v EIZ. Umíte komunikovat písemně i telefonicky a nezaleknete se ani napsání e-mailu v angličtině.

Náplň práce

·         Nastavování rozhraní odborných databází

·         Správa vyhledávače EDS přes uživatelské rozhraní, import dat ve stanoveném formátu

·         Vyhodnocování statistik EIZ ve formátu COUNTER

·         Poskytování informací k EIZ pro členy akademické obce

·         Komunikace s dodavateli EIZ, evidence faktur

·         Zpracování ad hoc přehledu či jednoduché statistiky pro vedení knihovny

·         Podílení se na chodu služeb knihovny

Požadujeme

·        Pokročilá znalost MS Excel a MS Word (tvorba grafů, automatické výpočty, formátování textu,   kontingenční tabulky)

·         VŠ vzdělání minimálně bakalářského stupně

·         Dobré komunikační schopnosti a velkou míru vstřícnosti při komunikaci s uživateli.

·         Angličtina – úroveň B2

·         Čeština – úroveň C2

·         Organizační schopnosti.

·         Chuť vzdělávat se, zkoušet nové věci a posouvat služby univerzitní knihovny o kus dál.

Výhodou

·         Znalost programování – HTML, CSS

·         Povědomí o SQL a databázích

·         Zkušenost s vizualizací výstupů z dat

·         Orientace v prostředí Microsoft Office 365

Na oplátku nabízíme

·         Krásné prostředí unikátního univerzitního kampusu na okraji Prahy.

·         Atmosféru menší univerzitní knihovny a možnost přímo se podílet na jejím rozvoji.

·         Tým lidí, kteří rádi experimentují a zkoušejí nové věci.

·         Příležitost pracovat na svém profesním rozvoji a účastnit se odborných akcí v Čechách i zahraničí.

·         Přizpůsobení pracovní doby studijním či rodinným povinnostem, možnost částečné práce z domova.

·         Příspěvek na penzijní připojištění (při úvazku 1,0).

·         Příspěvek na stravování: dotované obědy v menze nebo stravenky.

·         5 týdnů dovolené + 3 sick days.

·         Mateřská školka v areálu ČZU.

·         Mzdové ohodnocení dle vnitřního mzdového předpisu ČZU.

·         Pracovní úvazek 0,5 – 1,0. Nástup možný od 1. 10. 2021.

Zaujala Vás naše nabídka?

V případě Vašeho zájmu o danou pozici, zašlete nám Váš profesní životopis a motivační dopis.
Termín uzavření přihlášek: 15. 9. 2021

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů.

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na recruitment@rektorat.czu.cz