• Technická pozice
  • Kdekoli
  • Adresa: Kamýcká 129, 16500, Praha - Suchdol
  • Požadované vzdělání: Odborní vyučené bez maturity

Česká zemědělská univerzita v Praze

Česká zemědělská univerzita v Praze je veřejnou vysokou školou s více než 110. letou tradicí. Patří ke skupině největších univerzit v České republice se sídlem na Praze 6. Do našeho týmu hledáme zodpovědného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici: Zahradník

Náplň práce:

Údržba zeleně v areálu ČZU: pletí, seč trávy, odstraňování náletových dřevin, mulčování, úklid, tvarování živých plotů a jiné zahradnické práce.

  • Požadavky:
  • Fyzická zdatnost
  • praxe v oboru výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Osvědčení o odborné způsobilosti pro nakládání s přípravky na ochranu rostlin, řidičský průkaz skupiny T nebo jiná osvědčení výhodou.
  • chopnost práce s běžnou zahradní technikou (sekačka, plotostřih).

Nabízíme:

  • Odborné zaškolení
  • Nástupní plat 22 000 Kč s možností navýšení po zkušební době.
  • 13 plat
  • Odměny a individuální osobní ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotní volno

Nástup dle dohody. Pracovní úvazek 1,0.

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete Váš strukturovaný životopis nejdéle do 14.2.2022

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů.

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na recruitment@rektorat.czu.cz