• Administrativní pozice
  • Kdekoli
  • Adresa: Kamýcká 129, 16500, Praha - Suchdol
  • Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní

Česká zemědělská univerzita v Praze

Česká zemědělská univerzita v Praze je veřejnou vysokou školou s více než 110. letou tradicí. Patří ke skupině největších univerzit v České republice se sídlem na Praze 6. Do našeho týmu hledáme zodpovědného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici:

Asistent / asistentka pro podporu projektové činnosti

Požadavky:

• minimálně středoškolské vzdělání, vysokoškolské vzdělání výhodou
• zkušenost s přípravou a administrací grantových projektů
• znalosti v oboru projektového řízení výhodou
• znalost AJ slovem i písmem na komunikativní úrovni výhodou
• velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)
• schopnost koncepční a organizační práce, odpovědnost, samostatnost a pro aktivita

Náplň práce:

• administrativní činnost, vedení administrativní agendy a dalších organizačních a provozně administrativních záležitostí
• administrace a správa grantových projektů včetně finanční administrace
• finanční monitoring projektů
• získávání projektových námětů a záměrů, komunikace s řešiteli
• analytická činnost

Nabízíme:

odpovídající mzdové ohodnocení
*práce v atraktivním univerzitním campusu na okraji Prahy
*širokou škálu benefitů
Nástup dle dohody. Pracovní úvazek 1,0.

Uzávěrka přijímání přihlášek : 31.1.2022

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů.

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na recruitment@rektorat.czu.cz