• Administrativní pozice
  • Kdekoli
  • Adresa: Kamýcká 129, 16500, Praha - Suchdol
  • Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní

Česká zemědělská univerzita v Praze

Mezinárodní vědecký tým na Fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů České zemědělské Univerzity v Praze hledá zaměstnance na částečný úvazek na pozici

Office manager/ka

Náplň práce:

  • Účetní evidence pracoviště mezinárodního týmu, vede evidenci drobného vydání
  • Zajištuje přípravu a vystavování objednávek v elektronickém účetním systému
  • Kontrola hospodaření pracoviště, dohled nad majetkem
  • Zajištuje veškeré podklady a činnosti s uzavíráním, výplatou a evidenci smluv pro brigádníky a zaměstnance
  • Objednávání kancelářských potřeb a vybavení pro potřeby výzkumu
  • Zajištuje vybrané úkony spojené s doktorskými programy, obhajobách a státních zkouškách
  • Zajišťuje administrativní činnosti katedry
  • Spolupráce s příslušnými útvary fakulty a rektorátu univerzity

Požadavky:

  • Komunikativnost a týmového ducha.
  • Znalost práce na PC (MS Office).
  • Velmi dobrá znalost AJ nutností, ČJ na úrovni rodilého mluvčího
  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitní zkouškou.
  • Ochota učit se novým věcem
  • Znalost akademického prostředí výhodou
  • Předchozí zkušenosti s administrativními pozicemi výhodou
  • Vhodné i pro studenty

Nabízíme:

  • smysluplnou práci při podpoře vědeckých a pedagogických aktivit co mají smysl pro celou společnost (tým je zaměřený na výzkum v oblasti potravinářských technologií,
  • prostor pro seberealizaci, příjemné pracovní prostředí a přátelský mezinárodní kolektiv
    práci na částečný úvazek cca 0,5 s možností postupného navýšení během dalších let v případě
  • zapojení do dalších aktivit týmu (finanční management menších projektů atp.)
  • odpovídající finanční ohodnocení (20 000 Kč na 0,5 úvazku) a zaměstnanecké benefity (dotované stravování),
  • zaškolení

nástup ihned, případně dle dohody
V případě zájmu pošlete Váš strukturovaný životopis a stručný motivační dopis v anglickém jazyce.

Své životopisy na uvedenou adresu zasílejte do 30. 11. 2022

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na recruitment@rektorat.czu.cz