• Administrativní pozice
  • Kdekoli
  • Adresa: Kamýcká 129, 16500, Praha - Suchdol
  • Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní

Česká zemědělská univerzita v Praze

Česká zemědělská univerzita v Praze je veřejnou vysokou školou s více než 110. letou tradicí. Patří ke skupině největších univerzit v České republice se sídlem na Praze 6. Do našeho týmu hledáme zodpovědného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici:

Konzultant( ž/m) pro podporu mezinárodních projektů

Požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání (ekonomický směr výhodou).
  • Zkušenosti s přípravou nebo realizací grantů a projektů (mezinárodní projekty výhodou).
  • Dobré organizační schopnosti.
  • Znalost anglického jazyka.
  • Spolehlivost a samostatnost.

Stručná náplň práce

  • Metodická podpora žadatelů především v oblasti projektového a finančního řízení projektů, včetně spolupráce na tvorbě metodických materiálů a newsletterů.
  • Účast na seminářích a školeních souvisejících s projektovou a dotační problematikou.
  • Zabezpečování interního informování v rámci ČZU formou seminářů, školení aj., včetně zabezpečení školicích materiálů.
  • Sledování vymezených dotačních programů a vyhledávání vhodných výzev v českém i anglickém jazyce. (primárně Horizont Evropa, Erasmus, Mezinárodní visegradský fond, LIFE, Norské fondy aj.)
  • Ve specifických případech obsahová a ekonomická koordinace přípravy a řízení vzdělávacích či vědecko-výzkumných projektů ČZU.
  • Organizační, administrativní a jiné úkony související se zabezpečením fungování Oddělení rozvoje a projektového řízení (metodická, administrativní, organizační, analytická podpora).
  • Správa webových stránek a interní aplikace pro evidenci projektů. Příp. účast na rozvoji a testování těchto elektronických aplikací.

Nástup možný dle dohody. Pracovní úvazek 1,0 po domluvě zkrácený úvazek.

V případě Vašeho zájmu o danou pozici prosím zašlete Váš životopis nejdéle 19.8.2022

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů.

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na recruitment@rektorat.czu.cz