• Administrativní pozice
  • Kdekoli
  • Adresa: Kamýcká 129, 16500, Praha - Suchdol
  • Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní

Česká zemědělská univerzita v Praze

Česká zemědělská univerzita v Praze hledá nového kolegu/novou kolegyni na pozici:

Právník – veřejné zakázky

Náplň práce:

  • Zajišťování kompletní agendy zadávání veřejných zakázek včetně aktivní administrace
  • Zajišťování smluvní agendy
  • Příprava právních rešerší a poskytování právní poradenství v dalších právních otázkách
  • Tvorba a připomínkování vnitřních předpisů
  • Další činnosti na úseku právního oddělení

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v oboru Právo a právní věda (Mgr.)
  • Alespoň 3 roky praxe na pozici firemního právníka či právníka veřejné instituce, alespoň 1 rok praxe v oblasti zadávání veřejných zakázek
  • Proaktivní přístup a vysoké pracovní nasazení
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • Výborné komunikační schopnosti a organizační dovednosti
  • Znalost MS Excel, Word, Aspi (Sharepoint a další výhodou)

Nabízíme:

  •  Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Zázemí stabilního, silného zaměstnavatele – prestižní veřejná vysoká škola
  • Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, sickdays, závodní stravování, stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity…)
  • Zajímavou a odbornou práci s potenciálem kariérního růstu
  • Zaškolení, další průběžná podpora odborného rozvoje
  • Přátelská atmosféra

Nástup možný ihned. Pracovní úvazek 1,0

Uzávěrka přijímání přihlášek: 31.1.2022

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na recruitment@rektorat.czu.cz