• Administrativní pozice
  • Kdekoli
  • Adresa: Kamýcká 129, 16500, Praha - Suchdol
  • Požadované vzdělání: Středoškolské vzdělání

Česká zemědělská univerzita v Praze

Česká zemědělská univerzita v Praze je veřejnou vysokou školou s více než 110. letou tradicí. Patří ke skupině největších univerzit v České republice se sídlem na Praze 6. Do našeho týmu hledáme zodpovědného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici: Specialita bankovního styku

Náplň práce:

Zajištění platebního styku ČZU prostřednictvím internetového bankovnictví, vyřizovaní agendy s bankovními ústavy (zakládání/rušení účtů, správa platebních karet) Platba zahraničních faktur, práce s bankovními výpisy, správa CCS karet, účtování investičních faktur, eventuální výpomoc na školní pokladně.

Požadavky:

*Minimálně středoškolské vzdělání.

*Znalost MS Office a zejména MS Excel.

*Pečlivost a spolehlivost.

*Předchozí praxe z obdobné pozice výhodou.

* základní znalost anglického jazyka výhodou.

Nabízíme:

Perspektivu kariérního růstu, 5 týdnů dovolené, širokou škálu zaměstnaneckých benefitů včetně zaměstnaneckého stravování, práce v krásném univerzitním areálu v Praze Suchdol

Pracovní úvazek 1,0. Nástup možný od 1.10.2021

Pokud máte o pozici zájem, životopis s motivačním dopisem zasílejte do 25.9.2021

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na recruitment@rektorat.czu.cz