Kariéra
Česká zemědělská univerzita v Praze
  • Kdekoli

Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů České zemědělské univerzity v Praze

přijme zaměstnance na pozici Referent/referentka oddělení mezinárodních vztahů

Náplň práce:

  • Agenda přijímacího řízení do bakalářských a magisterských studijních programů vyučovaných v anglickém jazyce (od vyhlášení přijímacího řízení až po zápisy studentů k řádnému studiu)
  • Mobility studentů a zaměstnanců (výukové pobyty, školení, stáže, letní školy, intenzivní programy aj.) v rámci programu Erasmus (jejich propagace, administrace dokumentů, zadávání do systému, smlouvy s partnery apod.), ale i jiných výměnných programů (např. CEEPUS)
  • Zahraniční cestovní příkazy zaměstnanců fakulty (registrace do systému, pojištění, příkazy k výplatě záloh, vyúčtování)
  • Překlady a jazykové revize dokumentů určených k propagaci fakulty či pro studijní oddělení
  • Analytické přehledy a podklady pro potřeby vedení FAPPZ

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání (Minimálně bakalářské) zkušenost na vysoké škole výhodou
  • Český jazyk – mateřský / C2 – slovem i písmem (komunikace s českými úřady, reportování, práce s univerzitními systémy)
  • Anglický jazyk – min. na úrovni B2 – slovem i písmem (komunikace se zahraničními studenty a partnerskými institucemi)
  • Další jazyk výhodou, ale není podmínkou
  • Pokročilá znalost MS Word, Excel a PowerPoint
  • Alespoň základní znalost prostředí Office 365 (One Drive, Outlook, MS Teams)
  • Orientace v základních účetních případech (objednávky, faktury)
  • Ochota cestovat do zahraničí (alespoň 1x rok)
  • Ochota učit se novým věcem a komunikovat se zahraničními studenty a pedagogy

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění / další benefity
  • Možnost účasti na zahraničních kurzech v rámci programu Erasmus+
  • Práci v menším kolektivu
  • Pozice vhodná i pro absolventy

Nástup možný dle dohody. Pracovní úvazek 0,50 až 1,0.

Místo výkonu práce: Praha – Suchdol

Chcete-li se stát součástí našeho týmu zašlete nám své CV do 15.6.2024

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na recruitment@rektorat.czu.cz