Kariéra
Česká zemědělská univerzita v Praze
  • Kdekoli

Děkan Fakulty tropického zemědělství České zemědělské univerzity v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení místa:

Asistent/ka děkanátního pracoviště s AJ

Náplň práce:

  • Vedení sekretariátu děkanátního pracoviště asistence děkana (překlad dokumentů z českého do anglického jazyka a jejich interpretace, včetně podkladů na jednání kolegia rektora/děkana, tlumočení na jednání, vedení a kontrola pracovního kalendáře děkana)
  • Recepční pult -předávání dokumentů/informací/zajištění podpisů děkana, zajištění vybavenosti reprez. funkce děkanátu
  • Zajištění úkonů spojených s elektronickou spisovou službou
  • komunikace s HR oddělením
  • Zápisy z jednání v ČJ/AJ, správa složek na Teams, zasílání pozvánek
  • Zabezpečení oběhu dokumentů a pošty
  • Zabezpečení archivace/ukládání dostupných
  • Dokumentů podle vnitřních předpisů univerzity na základě pokynu děkana nebo tajemníka zajištění realizace nákupů a komunikace s dodavateli
  • Zajištění v součinnosti s tajemníkem/děkanem, vystavování a kontroly plnění objednávek děkanátu, vyúčtování drobného vydání, tuzemské cestovní
    příkazy, vyúčtování platební karty, příkazy k platbě do zahraničí zajištění evidenci pracovní doby na děkanátním pracovišti, kontrola evidence pracovní doby
  • Asistence při promocích a imatrikulacích
  • Asistence tajemnice fakulty při zpracovávání některých administrativních úkol
  • Účast na činnostech celofakultního zaměření zavádění majetku do systému (karta majetku) na úrovni děkanátu, převádění, vyřazování, evidence majetku
  • Inventarizace majetku, včetně její koordinace/zajištění za celou fakultu
  • Účast na organizaci výběrových řízení
  • Koordinace dynamického nákupního systému
  • Zajištění řízení kvality úklidových služeb v součinnosti se servisním technikem fakulty
  • Centrální zpracování DPP a DPČ
  • Poskytování součinnosti dalším oddělením a
    katedrám, komunikace napříč fakultou, zajištění funkce „welcome point“

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Anglický jazyk- min. na úrovni Cl – slovem i písmem (každodenní komunikace se zahraničním děkanem, překládání/tlumočení na jednání)
  • znalost MS Word, Excel a PowerPoint
  • znalost prostředí Office 365 (One Drive, Outlook, MS Teams)
  • orientace v základních účetních případech (objednávky, faktury)
  • ochota učit se novým věcem a dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené, 3 sick days/rok
  • Příjemné prostředí zeleného kampusu – Praha Suchdol
  • Příležitost k osobnímu i profesnímu růstu Jazykové kurzy, zaměstnanecké tuzemské i zahraniční stáže v rámci programu Erasmus několikrát do roka)
  • Program benefitů pro zaměstnance ČZU

Pracovní úvazek: 1,0. Nástup od 1.4.2024

V případě Vašeho zájmu o danou pozici zašlete Váš životopis nejdéle do 24.3.2024

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na recruitment@rektorat.czu.cz