Kariéra
Česká zemědělská univerzita v Praze
  • Kdekoli

Česká zemědělská univerzita v Praze přijme  mzdovou účetní / mzdového účetního  do Odboru řízení lidských zdrojů.

Pokud toužíte po změně a tato pozice je právě to, co hledáte? Přidejte se k nám a staňte se součástí našeho týmu.

Náplň práce:

  • Budete samostatně zpracovávat kompletní mzdovou agendu svěřeného úseku včetně měsíční uzávěrky.
  • Naučíte se pracovat v personálním a mzdovém informačním systému Magion (zaškolíme).
  • Každý den budete komunikovat s našimi zaměstnanci a řešit jejich požadavky/dotazy od potvrzení od příjmech, přes konzultace ke mzdám, odvodům a daním až po požadavky projektových manažerů na mzdové sestavy.

Požadavky:

  • Máte zdravý selský rozum a lidský přístup k zaměstnancům
  • Máte už za sebou pár let praxe ve mzdovém účetnictví
  • Co zatím neumíte, rád/-a se naučíte
  • Jste pečlivý/-á, zodpovědný/-á a dotahujete věci do konce
  • Dokážete komunikovat v anglickém jazyce a s texty v jiném jazyce si poradíte s překladačem
  • Ráda pracujete v týmu, ale jste schopný/-á i samostatné práce, dokážete srozumitelně komunikovat s kolegy i zaměstnanci

Nabízíme:

  • Samostatnou a odpovědnou práci v klidném a příjemném prostředí prestižní české univerzity
  • Práci na částečný nebo plný úvazek dle dohody
  • Možnost občasné práce z domova
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days
  • Možnost stravování v areálu univerzity s příspěvkem zaměstnavatele
  • Zaměstnanecké benefity a možnost osobního i profesního rozvoje
  • Firemní školka
  • Možnost bezplatného parkování přímo v areálu

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na recruitment@rektorat.czu.cz