• Technická pozice
  • Praha - Suchdol
  • Adresa: Kamýcká 129, 16500, Praha - Suchdol
  • Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní

Web Česká zemědělská univerzita v Praze

Děkan Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení místa:

Tajemník fakulty

Náplň práce:

  • Řízení útvarů děkanátu.
  • Sestavování a správa rozpočtu fakulty.
  • Vybavování požadavků pracovišť fakulty.
  • Sledování čerpání investičních prostředků.
  • Inventarizace majetku.
  • Sledování mzdových prostředků a vedení jejich evidence.
  • Zajištění provozu fakulty.
  • Sledování požadavků kateder na provozní požadavky a sledování jejich záměrů.
  • Příprava, zpracování a předkládání materiálů pro děkana fakulty v rámci své působnosti.
  • Spolupráce s katedrami, zajištění informací tajemníků kateder z jednání v komisích, vedení ČZU, požadavků odd. rektorátu, zpracování materiálů z odd. rektorátu pro katedry, projednávání specifických otázek s vedoucími kateder, metodické vedení tajemníků kateder.
  • Další úkoly uložené děkanem v rámci své působnosti.

Požadavky

  • VŠ vzdělání magisterského stupně.
  • Schopnost řídit a koordinovat agendy ekonomické, provozně-technické, personálně-správní.
  • Stanovovat (navrhovat) jejich strategie na fakultě.
  • Spolupracovat na grantové a dotační politice fakulty.
  • Manažerské schopnosti a zkušenosti s vedením lidí (alespoň 10 let).
  • Znalost angličtiny na úrovni B2.

Nabízíme

  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Velmi kvalitní technické zázemí a administrativní podporu.
  • Kreativní prostředí
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna
  • Možnost stravování v areálu univerzity s příspěvkem zaměstnavatele
  • Rekreaci v podnikových zařízení
  • Firemní školku

Pracovní úvazek: 1,0

Nástup: 1.7.2022

Uzávěrka přihlášek: 28.5.2022

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na brtek@rektorat.czu.cz