Kariéra
Česká zemědělská univerzita v Praze
  • Kdekoli

Česká zemědělská univerzita v Praze je veřejnou vysokou školou s více než 110ti letou tradicí. Patří ke skupině největších univerzit v České republice se sídlem v Praze – Suchdol. Do našeho týmu hledáme zodpovědného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici:

Pokladní – asistent ekonomického oddělení.

Požadavky:

Vzdělání:

SŠ s maturitou ekonomického směru

Certifikát ČNB – práce s hotovostí (můžeme zajistit po zkušební době)

Další požadavky:

Uživatelská znalost práce s PC

Trestní bezúhonnost podmínkou.

Dobrá znalost českého jazyka, základy angličtiny, ostatní jazyky výhodou.

Zodpovědnost, spolehlivost, přesnost, pečlivost, samostatnost, morální bezúhonnost.

Dochvilnost – práce s pevnou pracovní dobou.

Práce na obdobné pozici výhodou.

Náplň práce:

Komunikace se studenty, zaměstnanci, kolegy

Příjem a výdej hotovosti od studentů a zaměstnanců

Příprava hotovosti valut pro studenty Erasmu

Práce v ekonomické programu univerzity

Nabízíme:

Práce v malém kolektivu.

Předpokládaný nástup do pracovního poměru: ihned/dohodou

Úvazek: 0,5 – 1

Smluvní vztah: pracovní smlouva

Místo výkonu práce: areál ČZU, Kamýcká 129, Praha

Mzdové podmínky: mzdová třída a mzdový stupeň dle Vnitřního mzdového předpisu České zemědělské univerzity v Praze

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na recruitment@rektorat.czu.cz