Kariéra
Česká zemědělská univerzita v Praze
  • Kdekoli

Česká zemědělská univerzita v Praze přijme:

Referenta/Referentku studijního oddělení pro pracoviště Studijní oddělení rektorátu

Požadavky:

  • SŠ,VŠ vzdělání
  • dobrá znalost AJ podmínkou, znalost dalších jazyků výhodou
  • zkušenost ve VŠ administrativě výhodou
  • právní minimum a analytické myšlení výhodou
  • komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost ve zpracovávání úkolů schopnost osvojovat si nové postupy, např. práci s elektronickými
  • systémy studia uživatelská znalost Microsoft Office (Excel, Word), poštovní klient
  • využívání internetu a internetového prohlížeče k vyhledávání potřebných informací

Náplň práce:

  • zajišťování studijní agendy v rámci přijímacího řízení zahraničních studentů, zejména posuzování předchozího zahraničního vzdělání
  • zajišťování studijní agendy v rámci poplatků za další studium ve spolupráci s právním oddělením

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění / další benefity

Nástup od 1.5.2024. Pracovní úvazek 1,0.

V případě Vašeho zájmu o danou pozici zašlete Váš životopis nejdéle do 15.4.2024.

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na recruitment@rektorat.czu.cz