• Administrativní pozice
  • Praha - Suchdol
  • Adresa: Kamýcká 129, 16500, Praha - Suchdol
  • Požadované vzdělání: Středoškolské vzdělání

Web Česká zemědělská univerzita v Praze

Děkan Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení místa:

Sekretářka děkana

Náplň práce:

  • Organizační a administrativní servis pro děkana fakulty a pro tajemníka
  • Administrativní správa děkanátu
  • Organizace schůzek a zahraničních cest
  • Zpracovávání korespondence
  • Příprava podkladů pro schůzky
  • Práce s informačními systémy univerzity
  • Objednávání kancelářských potřeb, občerstvení apod.
  • Spolupráce s pracovníky děkanátu

Požadavky:

  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Silná motivace budovat kvalitní zázemí a podporu pro nadřízené a ostatní kolegy
  • Preciznost a proaktivní přístup
  • Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Internet, Outlook)
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • SŠ vzdělání (VŠ výhodou)

Nabízíme:

  • Zázemí stabilního, silného zaměstnavatele – prestižní veřejná vysoká škola
  • Přátelskou atmosféru
  • 5 týdnů dovolené, zdravotní volno
  • Možnost stravování v areálu univerzity s příspěvkem zaměstnavatele
  • Možnost penzijního připojištění s příspěvkem zaměstnavatele
  • Rekreace v podnikových zařízeních
  • Firemní školka

Nástup dohodou. Pracovní úvazek 1,0

Pokud máte o pozici zájem, zašlete prosím svůj životopis s motivačním dopisem na adresu recruitment@rektorat.czu.cz.

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na recruitment@rektorat.czu.cz