Kariéra
Česká zemědělská univerzita v Praze
  • Kdekoli

Česká zemědělská univerzita v Praze je veřejnou vysokou školou s více než 110. letou tradicí. Česká zemědělská univerzita v Praze hledá kolegu/kolegyni na pozici:

Specialista Datových Sítí – junior

Náplň práce

Zajišťovat drátovou i bezdrátovou datovou konektivitu v rámci areálu ČZU a na detašovaných pracovištích včetně připojení do veřejné sítě internet. Správa a monitoring pasivních a aktivních prvků zajišťujících komunikaci na datové síti. Správa a monitoring systémů a služeb, přímo souvisejících s provozem datové sítě.

Činnosti

  • Spolupráce v teamu při navrhování technických konfigurací sítě a požadavků dle potřeb organizace
  • Zpracování požadavků zadaných přes Servicedesk
  • Správa drátové i bezdrátové konektivity do datové sítě LAN mezi budovami v rámci areálu ČZU
  • Údržba datové sítě v rámci detašovaných pracovišť.
  • Instalace, provoz, servis a rozvoj datové sítě na technologiích HPE, Fortinet, ARUBA
  • Správa a monitoring aktivních prvků datové sítě
  • Správa pasivních rozvodů a rozvoden datové sítě

Požadavky

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání výhodou
  • zkušenosti se správou síťového HW (Switch L2/L3, Router, Firewall)
  • řidičské oprávnění typu B výhodou

Nabízíme:

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Zázemí stabilního, silného zaměstnavatele – prestižní veřejná vysoká škola
  • Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, sickdays, možnost práce z domova, závodní stravování nebo stravenky, příspěvky na penzijní připojištění nebo benefity formou cafeterie, školka ČZU, parkování v areálu zaměstnavatele)
  • Zaškolení v problematice sítí a další průběžná podpora odborného rozvoje
  • Přátelská atmosféra
  • Pracovní úvazek: 1,0. Nástup možný dle dohody

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na recruitment@rektorat.czu.cz