Kariéra
Česká zemědělská univerzita v Praze
  • Kdekoli

Česká zemědělská univerzita v Praze přijme Pracovnici/pracovníka do oddělení Správy budov

Náplň práce:

  • Zastupování investora při stavebních akcích v areálu ČZU, kancelářské práce, kontrola fakturace, dodavatelské smlouvy, vedení archivu, dodavatelské zajišťování oprav a údržby staveb, inženýrská činnost, evidence nemovitostí, facility management

Požadujeme:

  • Vysokoškolské, středoškolské, nejlépe stavební
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
  • Organizační schopnost, systematičnost
  • Nástup dle dohody. Práce na plný úvazek. Jednosměrný provoz
  • Orientace v CAD aplikacích, excel, word apod.
  • Stručný životopis

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející instituci
  • zaměstnanecké výhody a benefity (25 dnů dovolené, e-stravenky, 3 dny zdravotního volna, příspěvek na penzijní spoření nebo možnost výběru benefitů Cafeterie ČZU, dotované stravování v zaměstnanecké jídelně atd.)
  • rozmanitou práci v přátelském kolektivu
  • pracoviště na klidném okraji Prahy s výbornou dopravní dostupností

Pracovní úvazek: 1,0. Nástup dohodou.

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na recruitment@rektorat.czu.cz