Kariéra
Česká zemědělská univerzita v Praze
  • Kdekoli

Česká zemědělská univerzita v Praze přijme: Specialistka Datových Sítí – junior

Náplň práce:

  • Zajišťovat drátovou i bezdrátovou datovou konektivitu v rámci areálu ČZU a na detašovaných pracovištích včetně připojení do veřejné sítě internet. Správa a monitoring pasivních a aktivních prvků zajišťujících komunikaci na datové síti. Správa a monitoring systémů a služeb, přímo souvisejících s provozem datové sítě.

Činnosti:

  • Spolupráce při navrhování technických konfigurací a požadavků dle potřeb organizace
  • Zajištění provozu a dostupnosti IT infrastruktury v požadované kvalitě pro komplex IS ČZU
  • Poskytování potřebné součinnosti při realizaci opatření nebo projektů směřujících k podpoře výuky a výzkumu
  • Správa drátové i bezdrátové konektivity do datové sítě LAN mezi budovami v rámci areálu ČZU
  • Instalace, provoz, servis a rozvoj datové sítě – HPE, Fortinet, ARUBA
  • Datové sítě v rámci detašovaných pracovišť – WAN, LAN, VPN
  • Správa a monitoring aktivních prvků datové sítě – switching, routing, firewall
  • Správa pasivních rozvodů datové sítě – datové rozvodny a rozvody typu CAT 5E, 6, 6A
  • Správa serverů pro ověřování identity 802.1x
  • Správa monitorovacího a dohledového systému sítě (HPE – iMC), Zabbix 6
  • Správa systému logování – LOG Manager, systémové servery DHCP, RADIUS
  • Zajištění uživatelských SSL VPN
  • návrh designu a architektury sítě – adresní schéma sítě L1 až L4 ISO OSI modelu – VMWare NSX
  • Zpracování požadavků zadaných přes Servicedesk – L2 support dle ITIL standardizace

Požadavky:

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání výhodou
  • 1 rok praxe na pozici technika pro oblast Networking
  • zkušenosti se správou síťového HW (Swich L2/L3, Router, Firewall)
  • zkušenosti s HW prvky HPE, ARUBA nebo Fortinet výhodou
  • vyhl. 50/78Sb. min. §4 výhodou
  • řidičské oprávnění typu B výhodou

Nabízíme:

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Zázemí stabilního, silného zaměstnavatele – prestižní veřejná vysoká škola
  • Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, sickdays, možnost práce z domova 2x za měsíc, závodní stravování nebo stravenky, příspěvky na penzijní připojištění nebo benefity formou cafeterie, školka ČZU, parkování v areálu zaměstnavatele…)
  • Zaškolení, další průběžná podpora odborného rozvoje
  • Přátelská atmosféra
  • Pracovní úvazek: 1,0. Nástup možný od 1.6.2024
  • Nástupní plat 35 tis Kč s možností růstu až 5 tis Kč po zaškolení do pracovního procesu
  • Další platový růst  je možný po dovršení ročního období až o 10%

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na recruitment@rektorat.czu.cz